Karcher SE 4 (1.081-150.0) — універсальний миючий пилосос для глибокого очищення килимів, м’яких меблів та інших текстильних поверхонь. Пристрій використовує технологію spray-extraction: вода з мийним засобом розпилюється у волокна тканини, після чого разом із розчиненим брудом відразу всмоктується назад у контейнер.
Пилосос підходить для комплексного прибирання в будинку або квартирі. Завдяки конструкції 3-в-1 модель може використовуватися не тільки для миття текстильних поверхонь, а й як повноцінний пилосос для сухого або вологого прибирання підлоги.
Модель оснащена знімним резервуаром для чистої води об’ємом 4 л, який виготовлений із міцного напівпрозорого матеріалу. Це дозволяє легко контролювати рівень води та швидко наповнювати бак. Брудна вода збирається у окремий контейнер, що забезпечує гігієнічний процес очищення.
Завдяки гнучкому шлангу 2-в-1 із вбудованою трубкою подачі води та ергономічній підлоговій насадці прибирання великих площ стає зручним і ефективним. Низька залишкова вологість після очищення дозволяє поверхням швидше висихати.
технологія глибокого очищення spray-extraction
функція 3-в-1: миття, сухе та вологе прибирання
потужність 1000 Вт
резервуар для чистої води 4 л
резервуар для брудної води 4 л
робочий радіус 8 м
знімний бак для води
система шланга 2-в-1 для подачі води та всмоктування
зручна ручка для перенесення 3-в-1
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип | миючий пилосос |
| Бренд | Karcher |
| Модель | SE 4 |
| Артикул | 1.081-150.0 |
| Тип прибирання | сухе / вологе |
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220–240 В |
| Частота | 50–60 Гц |
| Кількість фаз | 1 |
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Об’єм резервуара для чистої води | 4 л |
| Об’єм резервуара для брудної води | 4 л |
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Робоча ширина насадки | 227 мм |
| Робочий радіус | 8 м |
| Довжина кабелю | 6 м |
| Діаметр аксесуарів | 35 мм |
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Висота | 535 мм |
| Вага без аксесуарів | 7.6 кг |
| Вага з упаковкою | 11.1 кг |
Миючий пилосос Karcher SE 4
Всмоктувальний шланг 2 м
Трубки для екстракційного прибирання 2 × 0.5 м
Насадка для миття підлоги з адаптером для твердих поверхонь 227 мм
Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги
Щілинна насадка
Насадка для м’яких меблів
Миючий засіб Karcher RM 519 (100 мл)
Картриджний фільтр
Флісовий фільтр-мішок
Ми гарантуємо нашим клієнтам високу якість пропонованої нами продукції та несемо за це повну відповідальність.